2022-August-13 04:11

У Львівській ТПП діє 5 комітетів:

КОМІТЕТ ПІДПРИЄМЦІВ ГОТЕЛЬНОГО Й РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ, ТУРИЗМУ І КУРОРТІВ

Це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, утворений з числа підприємців сфери туризму, рекреації, готельного та ресторанного бізнесу, представників підприємницьких об’єднань та органів державної влади.

Дата створення: 23 грудня 2010 року.

Мета створення Комітету – покращення рамкових умов діяльності регіональної економіки, і, зокрема, підприємств туристично-рекреаційної галузі, готельного та ресторанного бізнесу.

Комітет сприяє розвитку туристичної галузі, залученню кращого зарубіжного досвіду, передових технологій, підвищенню рівня підготовки персоналу, виступає посередником у діалозі між бізнесом і владою, лобіює необхідне коло питань з метою покращення загальної правової й регуляторної політики та усунення перешкод для ведення бізнесу, опрацьовує пропозиції, виходячи з реальних потреб бізнесу, для внесення їх на розгляд відповідних органів державної влади для прийняття ними відповідних рішень.

Склад Комітету

Запрошуємо до співпраці підприємства та працівників туристично-рекреаційної галузі Львівщини.

Контакти:

Тел./факс: +38 032 295 01 59, +38 032 276 79 72

E-mail: org@cci.lviv.ua

———-

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 14 вересня 2011 року .

Комітет – це дорадчо-консультативний органі, метою діяльності якого є більш ефективно використовувати підприємницькі ініціативи, розвивати підприємницьке самоврядування, краще використовувати лобістські інструменти задля розвитку підприємництва і ділової активності в регіоні.

 

Члени Комітету:

Світлана Білик, директор Львівської філії ТзОВ «Пілот»;

Аліна Бойчук, директор Південно-Західного регіонального управління ПРАТ «Страхова компанія «ПЗУ УКРАЇНА»

Юрій Дзера, директор ПП «Проконсалт»;

Рената Іваницька, президент ЗАТ «Гал-ЕКСПО»;

Володимир Коруд, начальник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської ТПП, відповідальний від Львівської ТПП;

Артур Кривошей, голова дирекції ПрАТ «Добра вода»;

Мирон Куземський, голова правління ЗАТ «Трембіта»;

Олег Лісовий, директор ТзОВ «Свої»;

Володимир Мотиль,  генеральний директор ТзОВ «Дреберіс», голова Комітету;

Марія Мулява, виконавчий директор ПП «Галтранс-Логістик», заступник голови Комітету;

Гартмут Ранк, радник президента Львівської ТПП з юридичних питань;

Лілія Рик, менеджер ТзОВ «Кроно-Україна»;

Іван Хромчак, генеральний директор ТзОВ «Галтранс»;

Денис Шмигаль

Фолькер Штьотцнер, директор Німецько-українського партнерського проекту у сфері економіки.

 

За час свої діяльності Комітет провів зустрічі з керівниками дипломатичних місій Франції, Німеччини, Австрії, Польщі, семінари з важливих питань зовнішньоекономічної діяльності в Україні, обговорення проблем, які перешкоджають ефективній діяльності українського бізнесу з відповідальними представниками державних організацій і установ – прокуратури, внутрішніх страв, податкової адміністрації, митниці тощо. Ми займаємося проектами бізнес-освіти для представників місцевого підприємництва, встановленні нових цікавих контактів та розвитку ділової співпраці.

Члени Комітету брали участь у розробці і виданні «Практичного посібника для малих і середніх підприємств в Україні: Успішний експорт до Європейського Союзу».

Комітет запрошує членів ЛТПП, підприємців і промисловців Львівщини, які цікавляться питаннями зовнішньоекономічної діяльності, до співпраці.

Контакт:

тел.: +38 032 225 69 13, 276 46 13,
тел./факс: +38 032 297 07 49
e-mail: korud@cci.lviv.ua

————-

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Постійнодіючий консультативно-дорадчий орган, утворений з числа підприємців та представників підприємств, які здійснюють господарську  діяльність у сфері агропромислового комплексу та виробництва продуктів харчування, представників підприємницьких об’єднань. До роботи Комітету можуть залучатися також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Дата створення: 03 грудня 2014 року.

Мета створення Комітету – покращення рамкових умов діяльності регіональної економіки, зокрема підприємств, що здійснюють діяльність у сфері агропромислового комплексу та виробництва продуктів харчування.

Комітет сприяє розвитку діяльності у сфері агропромислового комплексу та виробництва продуктів харчування у Львівській області, залученню кращого зарубіжного досвіду, передових технологій, підвищенню рівня підготовки персоналу; виступає посередником у діалозі між бізнесом і владою, лобіює необхідне коло питань з метою покращення загальної правової й регуляторної політики та усунення перешкод для ведення бізнесу; опрацьовує пропозиції, виходячи з реальних потреб бізнесу, для внесення їх на розгляд відповідних органів державної влади задля прийняття ними відповідних рішень.

 

Склад Комітету:

Членами агрокомітету є представники наступних підприємств:

 1. ТзОВ «Шувар» (Іван Стефанишин)
 2. ТзОВ «Фермерсервіс»
 3. ТзОВ «Галичина-Захід»
 4. ФГ «Шеврет» (Бернар Віллем, Марія Хом’як)
 5. ПП «Західний Буг» (Юрій Одноріг)
 6. ТзОВ «Оскар»
 7. ТзОВ «Галка»
 8. ПП «АгріКом»
 9. ТзОВ «Майола»
 10. ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» (Дмитро Мороз)
 11. Фермерське господарство «Ромалін» (Роман Танчук)
 12. «Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок» (Ольга Щебентовська)

Голова Агрокомітету – Мороз Дмитро Васильович – менеджер зі зв’язків з громадськістю ТзОВ «АгроЛв Лімітед»;

Заступники комітету:  Стефанишин  Іван – заступник генерального директора  ТзОВ «Шувар»;  Щебентовська Ольга – завідувач сектором морфологічних досліджень лабораторії імуноморфології «Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок».

 

Відповідальний працівник від Львівської ТПП: Карпенчук-Конопацька Наталія Василівна

Контакти:

Тел./факс: +38 032 297 07 49

E-mail: natalya@cci.lviv.ua