2022-August-13 03:49

Що пропонуємо та переваги для дійсних членів ЛТПП:

Pro_Palatu_2

Pro_Palatu_3

З історії Львівської ТПП:
 
У 2010 році Львівська ТПП відсвяткувала 160-річчя – її було створено у 1850 році згідно з рішенням австрійського цісаря Франца-Йосифа. Сьогодні Львівська ТПП є надійною опорою для підприємців у захисті та підтримці їх інтересів. Її партнерами є близько тисячі найвідоміших підприємств області, більше 350 з яких є її дійсними членами; вона має прямі партнерські стосунки з палатами країн СНД, центральної та Східної Європи. Львівська палата входить до складу Торгово-промислової палати України – авторитетної у світі організації українського підприємництва. Це регіональна палата, що діє на території Львівської області. Площа області – 21,8 тис. кв. км (3,6% території України). Населення, станом на 01.01.2004р. становить, 2 млн. 650 тис. чоловік. Львів – найбільший промисловий, адміністративний та культурний центр Правобережної України.
Наша область є прикордонною – тут проходить державний кордон України з Польщею. На території Львівської області є чотири автомобільні та три залізничні пункти перетину кордону. Найкраще оснащеним є прикордонний перехід Краківець-Корчова. Маючи географічне розташування поблизу кордонів країн Європи, Львівщина є розвиненим промисловим та сільськогосподарським центром з міцним економічним підґрунтям. Надра області багаті на різноманітні корисні копалини, серед яких є вугілля, природний газ, нафта, озокерит, торф, сірка, калійна і кухонна сіль а також сировина для виробництва високоякісних будівельних матеріалів. Особливим багатством Львівщини є її колосальні запаси лікувальних мінеральних вод. Місто Львів є одним з найважливіших промислових, наукових та культурних центрів України. Це місто багатої і різностильової архітектурної спадщини ХІІ-ХХ ст.
У структурі промислового виробництва Львівщини перше місце займає харчова галузь (25,2%), друге – машинобудівна (11,9%), третє – виробництво та розподілення електроенергії, газу і води (11%), далі нафтопереробка (9,8%), целюлозно-паперова, поліграфічна промисловість та видавнича справа (8,2%). Зовнішньоторговельні операції проводяться з 97 країнами світу. Основними нашими торговельними партнерами є підприємства з Росії, США, Німеччини, Польщі, Данії, Казахстану.
В області працює понад 1000 суб’єктів підприємницької діяльності з іноземним капіталом. Найбільші інвестиції вкладені інвесторами з Німеччини, Угорщини, Польщі, Франції, Данії, Великобританії. У .Львові діють Генеральні Консульства: Польщі, Росії, Чехії, а також Почесні Консульства: Австрії, Бразилії, Казахстану, Литви, Нідерландів, Німеччини.