Галузь: Виробництво напоїв

“ПЕРША ПРИВАТНА БРОВАРНЯ “ДЛЯ ЛЮДЕЙ – ЯК ДЛЯ СЕБЕ!”, ТОВ ТВК

Логотип компанії

Керівник:

Олег Володимирович ЗОХНЮК

Телефон/факс:

+38 032 251 26 80

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виробництво пива та квасу

Галузь:

Виробництво напоїв

Про компанію:

ТзОВ ТВК "Перша приватна броварня "Для людей - як для себе!" заснована у 2004 році в м.Львові.За цей час компанія пройшла багато етапів - від невеликого місцевого виробника до однієї з найдинамічніших пивних компаній України.
Сьогодні здійснюється управління сучасними технологічними майданчиками у Львові та Радомишлі, загальною потужністю 2 млн. гектолітрів пива в рік.

“ЯБЛУНЕВИЙ ДАР”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Дмитро Миколайович МАКУШЕВ

Телефон/факс:

+38 03231 3 17 83, 3 17 85/+38 03231 3 27 84

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виробництво концентрованих соків з фруктів та ягід, фруктові пюре.

Галузь:

Виробництво напоїв

Про компанію:

Компанія «Яблуневий дар» заснована у 2003 році в м. Городок, Львівської області, як виробник концентрованих соків. Потужність заводу на той час становила 120 тонн концентрованого соку в рік. За 7 років можливості «Яблуневого дару» по переробці яблук на концентрований сік збільшені більше ніж в 200 разів. Всі заводи компанії оснащені сучасним обладнанням провідних світових фірм: Bucher, Boema та інші. На кожному з заводів збудовано сучасні склади готової продукції, де одночасно можна зберігати 17 000 тонн концентрованого соку. Продукція підприємства експортується в країни Східної та Західної Європи та визнана відомими виробниками соків та дитячого харчування.

“ЛЬВIВСЬКИЙ ЛІКЕРО – ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД”, ПрАТ

Логотип компанії

Керівник:

Іван Михайлович ОХАБСЬКИЙ

Телефон/факс:

+38 032 294 87 78, 252 35 22 / +38 032 293 89 80

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виробництво лікеро-горілчаних виробів, спиртового оцту

Галузь:

Виробництво напоїв

Про компанію:

Приватне акціонерне товариство "Львівський лікеро-горілчаний завод" - підприємство з багатолітньою історією.
Початки виробництва сягають 1931 року, коли завод успішно конкурував з приватними підприємствами, мав горілчані склади, магазини в усіх воєводствах Галичини.
На теренах пострадянського простору львівське підприємство було одним із трьох найпотужніших лідерів лікеро-горілчаної промисловості і першим освоїло випуск натурального спиртового оцту на базі німецької технології.
Впродовж всієї своєї історії завод випускав якісні та ексклюзивні види алкогольних напоїв: горілки, лікери, настоянки, постійно розширюючи асортимент та вдосконалюючи технологію виробництва.
Продукція ПрАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод» добре відома й високо оцінена не лише в Україні, а й за її межами, про що свідчать численні нагороди.
Львівська горілка виробляється із натуральних компонентів. В технологічному процесі використовується високоякісний зерновий спирт класу «Люкс», «Екстра» і вода, яка проходить відповідну підготовку на сучасному обладнанні. Горілка очищується фільтрами з деревним вугіллям і кварцовим піском для надання їй особливої чистоти та м'якості.
Лікери виробляються з натуральних соків, виготовлених із ягід екологічно чистого Карпатського краю. Популярність львівських горілок та лікерів досягнута завдяки різноманітному асортименту і стабільно високій якості.