Галузь: Виробництво музичних інструментів

“АКРОПОЛІС”, ПВТП

Логотип компанії

Керівник:

Євген Михайлович ДЖУРА

Телефон/факс:

+38 032 239 52 29, 239 55 56 / +38 032 239 54 55

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виробництво музичних інструментів, гуртова торгівля.

Галузь:

Виробництво музичних інструментів

Про компанію:

Компанія Акрополіс - один із найбільших дистриб'юторів музичних інструментів та аксесуарів на Україні.
Асортимент продукції, яку представляє Акрополіс, досить широкий: від навчальних до інструментів професійного рівня, і так званих, «кастом» (зроблених вручну на замовлення) інструментів провідних світових брендів. Це гітари, педалі, процесори, підсилювачі, комбо, кабінети, класичні інструменти, клавішні, ударні, перкусія та багато іншого. Вся продукція, яку привозить на Україну компанія Акрополіс відрізняється якістю, надійністю і довговічністю. Продукція, яку ексклюзивно представляє Акрополіс на українському музичному ринку, призначена як для професійних музикантів, так і для початківців будь-якої вікової категорії. На чому б Ви не грали, або не хотіли навчитися грати, чи це ударні інструменти, духові або струнні інструменти, Акрополіс пропонує весь спектр музичної продукції саме у Вашому місті. Адже сьогодні на компанію працюють більше сотні дилерів у всіх регіонах України.
Проте, компанія Акрополіс не зупиняється на досягнутому. У планах не тільки розширення дилерської мережі, але й відкриття представництв в інших країнах. Крім того, компанія Акрополіс активно бере участь у найбільших міжнародних ярмарках і музичних подіях. А як офіційний дистриб'ютор цілого ряду популярних музичних брендів, компанія Акрополіс проводить власні презентації, майстер-класи, семінари та зустрічі з відомими музикантами, таким чином, залучаючи якнайбільше людей до прекрасного світу музики.

“ФАБРИКА “ТРЕМБIТА”, ТзДВ

Логотип компанії

Керівник:

Мирон Васильович КУЗЕМСЬКИЙ

Телефон/факс:

+38 032 270 91 00 / +38 032 270 91 13

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виготовлення музичних інструментів; виробництво кухонних меблів

Галузь:

Виробництво музичних інструментів

Про компанію:

60-річний досвід у створенні акустичних гітар зробили ім'я товариства з додатковою відповідальністю "Фабрика "Трембіта" синонімом високої якості в музичній індустрії. Трембіта, застосовуючи новітні технології, змогла надати масовому споживачу ряд можливостей, доступних раніше у значно дорожчих інструментах. Фактично, підприємство прагне встановити нові стандарти звучання та співвідношення ціни, можливість отримання гітари, як для масового, так і для індивідуального використання музикантами.