Галузь: Виробництво медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів

“НВК ЕЛІМЕД”, ТОВ

Керівник:

Лілія Георгіївна ВОЛЖЕНСЬКА

Телефон/факс:

+38 032 263 34 28, 238 55 42

Email:

Вид діяльності:

виробництво медичних електродів.

Галузь:

Виробництво медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів

“ГУЛЬДМАНН – УКРАЇНА”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Тарас Степанович ЮРИНЦ

Телефон/факс:

+38 032 247 33 44, 247 44 55

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виробництво медичного, хірургічного та ортопедичного устаткування, виробництво металевих конструкцій.

Галузь:

Виробництво медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів

Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування

Логотип компанії

Керівник:

Сергій Олександрович СУЯЗОВ

Телефон/факс:

+38 032 267 68 45, 247 29 08 /+38 032 267 92 74, 267 94 15

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виготовлення засобів реабілітації (крісла колісні, взуття ортопедичне, протезні вироби, бандажі, корсети, пояса, супінатори)

Галузь:

Виробництво медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів

Про компанію:

Обслуговує підприємство людей з обмеженими можливостями Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей. Дільниці підприємства, які знаходяться в Рівному, Мукачево, Івано-франківську, Луцьку виготовляють взуття і протези, а також здійснюють різноманітний ремонт. А цех, що знаходяться в Ковелі, спеціалізується на протезно-ортопедичних виробах з ортокрилу. Це найновіша технологія виготовлення протезів і поки що єдина в Україні. Мукачівська і Івано-Франківська дільниці займаються перевезенням засобів реабілітації.
Основним видом діяльності є виготовлення інвалідних візків. В асортименті налічується 23 моделі. Серед них є кімнатні та дорожні, активні та багатофункціональні, коляски спеціального призначення і з електроприводом та для різного віку. До футбольного чемпіонату "Євро-2012" було спроектовано модель візка для пересування в аеропорту чи на вокзалі. Підприємство використовує для виготовлення візків як сталь, так і алюміній, що робить їх легкими та надійними.
На підприємстві є медичний відділ, який займається протезуванням. Тому інваліди можуть отримати необхідний протез верхніх чи нижніх кінцівок та взуття при деформаціях стопи. А добре підготовлений медичний персонал допоможе їм у цьому, надасть кваліфіковану пораду, зніме мірку та надасть психологічну підтримку.
На підприємстві є цехи, обладнані сучасним високопродуктивним закордонним обладнанням з числовим програмним управлінням, котре дає змогу надавати цілий спектр послуг з металооброблювальних робіт, проектування та виготовлення пресформ, литва деталей з пластмас, токарних робіт, порізки заготовок труб та профілів з кольорових металів, порошково-полімерного напилення, гальванічного покриття блискучим цинком, зварювальних робіт.