Галузь: Виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції

“КАРАТ”, НВП

Логотип компанії

Керівник:

Микола Михайлович ВАКIВ

Телефон/факс:

+38 032 263 10 65 / +38 032 294 97 35

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

дослідження та розробки в галузі природничих та технічних наук; виробництво деталей електронного устаткування

Галузь:

Виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції

Про компанію:

підприємство засновано у 1972 році і довший час було відомо як Львівський науково-дослідний інститут матеріалів – провідна організація Міністерства радіопромисловості колишнього СРСР в галузі радіоелектронного матеріалознавства. Згодом НДІ матеріалів перетворився у науково-виробниче об’єднання "КАРАТ” і стало однією з найпотужніших галузевих науково-виробничих установ за матеріалознавчим напрямом не тільки Львівщини, а й країни в цілому. З часу заснування акціонерного товариства "Концерн-Електрон” підприємство є його складовою частиною. Сьогодні Науково-виробниче підприємство "КАРАТ” – дочірнє підприємство ВАТ "Концерн-Електрон” і визначено провідною науковою установою Міністерства промислової політики України з питань науково-технічного забезпечення за напрямком "Матеріали електронної техніки”.
Основним напрямком науково-виробничої діяльності підприємства є проведення ґрунтовних досліджень, розробка технологій одержання новітніх матеріалів для потреб мікро- та радіоелектроніки і їх впровадження у промислове виробництво, а також розробка, координація та контроль виконання Державних, міжгалузевих і галузевих програм у галузі радіоелектронного матеріалознавства.

“ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЗАВОД “ЛОРТА”, ДП

Логотип компанії

Керівник:

Володимир Михайлович ЧАУС

Телефон/факс:

+38 032 262 37 81 / +38 032 262 00 39, 262 40 38

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виробництво продукції спеціального призначення, радіовимірювальної апаратури, комплектів супутникового телебачення, телевізорів кольорового зображення 6-го покоління, мікрохвильових печей, господарських товарів

Галузь:

Виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції

Про компанію:

Державне підприємство "Львівський державний завод ЛОРТА" – один із найбільших в СНД виробників радіоелектронної апаратури, який з 1944 року працює у Львові. Підприємство входить до складу українського оборонного промислового комплексу.

“КОНЦЕРН ”ЕЛЕКТРОН”, ПАТ

Керівник:

Юрій Григорович БУБЕС

Телефон/факс:

+38 032 239 52 95, 239 55 86, 239 53 14, 239 50 45, 239 51 61 / +38 032 239 58 77, 233 53 44

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

виробництво телевізійної техніки, пластмасове виробництво, машинобудування, виробництво електропобутових приладів, матеріалів для радіоелектроніки

Галузь:

Виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції

Про компанію:

за свою майже вікову історію «Електрон» пройшов шлях від невеликої майстерні до багатогалузевої корпорації з виробництва продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення.
«Електрон» - акціонерне товариство, акції якого зареєстровані за №1 в Україні.
Розпочавши свою діяльність у 1918 році як електротехнічна майстерня, «Електрон» у середині минулого століття став підприємством-виробником теле-приймачів однойменної марки, які ввійшли в історію вітчизняного телевізоробудування як надійна та найпопулярніша марка телевізорів.
Сучасний «Електрон» активно розвивається як машинобудівна корпорація.