Галузь: ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

“МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СВЯТОЇ ПАРАСКЕВИ”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Тетяна Андріївна МІХНОВА

Телефон/факс:

+38 032 295 40 00 / +38 032 252 12 46, 295 89 05

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

діяльність лікарняних закладів, роздрібна торгівля фармацевтичними, медичними та ортопедичними товарами, дослідження і розробка в галузі природничих наук, медична практика та інша діяльність у сфері охорони здоров’я людини

Галузь:

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Про компанію:

Медичний Центр Святої Параскеви – новий центр на теренах Західної України, у Львові, в якому зібрано найкращий діагностичний комплекс. Ми надаємо відповіді на найскладніші діагностичні запитання у медицині.
Вперше у вітчизняній медичній практиці в межах однієї установи зібрано інноваційне радіологічне обладнання найвищого світового рівня. Такий комплекс апаратів сьогодні використовується в авторитетних європейських клініках та науково-дослідних центрах при найбільших європейських університетах. А завдяки створенню національної мережі телемедицини, до встановлення діагнозу зможуть бути залучені фахівці з вітчизняних та європейських центрів.Вражає не лише масштабами (чотирьохповерхова будівля площею 2600 кв.м.), а й тим, що в ньому все продумано до дрібниць: від потужного найсучаснішого обладнання (комп’ютерного та магнітно-резонансного фів, мамографа, цифрового рентгенапарату, УЗД, ендоскопічної відео системи, тощо) до одноразових інструментів і можливості проведення лікувальних процедур (соляна кімната, наприклад). Утім унікальність цього закладу в тому, що тут, під одним дахом, багатопрофільна поліклініка з великим педіатричним відділенням, діагностична лабораторія, де можна зробити всі без винятку аналізи, відділення променевої діагностики, палати денного стаціонару, тощо.

“УКРСЕРВІС”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Костянтин Йосипович КОГУТ

Телефон/факс:

+38 032 261 42 86/+38 032 261 48 90

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

послуги у сфері стоматології – сучасна клініка стоматології з найвищими стандартами діагностики та всіх видів стоматологічного лікування.

Галузь:

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

“Клініка Юрія Тітовця Медичний центр “ПРОСТІР”, ПП

Логотип компанії

Керівник:

Юрій Анатолійович ТІТОВЕЦЬ

Телефон/факс:

+38 032 242 15 90, 225 54 84

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

медична практика: акушерство, гінекологія, урологія, дерматологія, лабораторна діагностика, ультразвукова діагностика і навчальні програми для медичних працівників, оздоровчі та профілактичні програми

Галузь:

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Про компанію:

Медичний центр "Простір" заснований у 1992 році, засновник Тітовець Юрій Анатолійович – лікар акушер-гінеколог-генетик вищої категорії, лікарський стаж – 29 років (з 1985р.), є керівником клініки та здійснює лікарську практику.
Перелік лабораторних послуг, які надає клініка, є досить великий. Як жінки, так і чоловіки мають можливість обстежитись щодо інфекцій, які передаються статевим шляхом (а саме: хламідіоз, цитомегаловірус, трихомоніаз, токсоплазмоз, гонорея, СНІД, сифіліс…). Крім цього наша клініка здійснює цитологічне та гістологічне дослідження матеріалу (онкодіагностика), визначення рівня статевих гормонів, дослідження спермограми та ін. Пацієнтами є не лише жінки, адже крім лікарів акушер-гінекологів, працюють також досвідчені урологи, лікарі ультразвукової діагностики.

“МАНТРА”, ПП

Керівник:

Алла Миколаївна РОЖИЛО

Телефон/факс:

+38 067 717 18 13

Email:

Вид діяльності:

медична практика. Послуги автомобіля швидкої допомоги. УЗД внутрішніх органів. Лабораторна діагностика, фізіотерапія, стаціонарне лікування, консультації вузьких спеціалістів

Галузь:

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ