Галузь: Добування сирої нафти та природного газу

“УКРНАФТОГАЗІНВЕСТ”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Зіновій Ярославович КОЗИЦЬКИЙ

Телефон/факс:

+38 032 244 42 27 / +38 032 242 53 01

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

добування природного газу, діяльність у сфері геології та геологорозвідування, добування нафти, розподілення та постачання газу

Галузь:

Добування сирої нафти та природного газу

Про компанію:

Група компаній ТОВ «Укрнафтогазінвест» - це
досвід геологічного вивчення, буріння та облаштування родовищ нафти та газу,
використання сучасних технологій,
колектив висококваліфікованих фахівців,
організованість, надійність, професіоналізм.
Стратегічною метою розвитку Компаній є організація промислового видобутку природного газу та нафти в Західному регіоні України. Поставлена мета досягається шляхом динамічного збільшення обсягів видобутку та реалізації вуглеводнів власного видобутку, а також за рахунок освоєння нових газових та нафтових родовищ.
Довгострокова стратегія розвитку скерована на збільшення виробничих можливостей родовищ та раціональне використання природних ресурсів регіону.
На даному етапі розвитку держави, проблеми, пов’язані з видобутком та споживанням вуглеводнів, мають не тільки економічний характер, а радше важливе соціальне та політичне значення.
Реалізовані проекти дали немало:
забезпечили додаткові надходження газу для промислових підприємств та в оселі українців,
було створено нові робочі місця,
збільшились відрахування до державного та місцевого бюджетів.
Ми вдячні щедрій українській землі та людям краю за розуміння при втіленні наших проектів. Ми усвідомлюємо, що від того, наскільки вміло використовуватимуться природні багатства, залежить добробут нашої країни.
Ми маємо намір продовжувати закріплювати свою позицію на ринку України за рахунок впровадження у виробництво світових стандартів та залучення багаторічного досвіду спеціалістів даної галузі.