Галузь: Оренда, прокат і лізинг

„Компанія „ЛІЗИНГОВИЙ ДІМ”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Олег Іванович СИТЮК

Телефон/факс:

+38 032 295 21 79, 295 34 95

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

лізинг, оренда, купівля-продаж

Галузь:

Оренда, прокат і лізинг

Про компанію:

Компанія «Лізинговий Дім» заснована в листопаді 2001 року. Була однією з перших компаній на лізинговому ринку України, незалежних від банків. Це дало можливість розробити і відлагодити власну схему надання лізингових послуг, аналізу клієнтів, мінімізації ризиків. Такий досвід дозволив нам наростити середні щомісячні поступлення на рахунки – 5 560,00 тис.грн., портфель лізингових угод – 162,0 млн. грн., статутний фонд - 720,00 тис.грн. При вищевказаних показниках 99,0% проектів Компанії є успішними. Це говорить про те, що робота Компанії є стабільною та надійною. Компанія співпрацює з 8 банками. Це дає можливість підібрати для клієнта найбільш оптимальну схему фінансуванняНа даний час клієнтами нашої Компанії є підприємства з усіх регіонів України.
У нашій роботі їх приваблює низька ставка здорожчання об’єкта лізингу (від 10%), швидке оформлення угод, проста процедура подачі документів, відкритість інформації. Компанія надає послуги фінансового, оперативного та зворотнього лізингу.
В лізинг може надаватись як нове так і б/у майно.
Компанія лояльно відноситься до потенційних клієнтів – у випадку незадовільного фінансового стану пропонує альтернативні схеми фінансування. Працюємо також з новоствореними підприємствами. Більша частина наших клієнтів стає постійними.

“РЕНТАЛ ГРУП”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Володимир Юрійович БОРДОВСЬКИЙ

Телефон/факс:

+38 032 234 30 82

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

оренда автомобілів, оренда інших наземних транспортних засобів

Галузь:

Оренда, прокат і лізинг

Про компанію:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Рентал груп" - регіональне представництво Компанії Budget Ukraine. Budget пропонує Вам привабливі тарифи на послугу прокат авто в Україні та 128 країнах світу.

“ЕКРАН”, ТОВ

Логотип компанії

Керівник:

Зіновій Євстахійович КАРПІНСЬКИЙ

Телефон/факс:

+ 38 03245 39 104 / +38 03245 40 018

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

управління нерухомим майном, оренда інших наземних транспортних засобів та устаткування, оброблення та нанесення покриття на метали

Галузь:

Оренда, прокат і лізинг

Про компанію:

Товариство з обмеженою відповідальністю “Екран” створене 1995 року. В 2003 році ТзОВ “Екран” створює ряд дочірніх підприємств та окремих юридичних осіб, яким надаються у користування нерухоме майно та оборотні кошти. В 2003 році розпочато готельний бізнес. Побудовано 3-х зірковий готель “Золото Карпат”.
В 2004 році пройшла реоганізація структури виробництва ТзОВ “Екран” і на базі дільниці будівельних конструкцій створено Дочірне підприємство “Екран – віконні констуркції”. ДП “Екран-ВК” займається виробництвом та монтажем виготовлення трьох різновидів віконно-дверних конструкцій: ПВХ, дерев'яного брусу, алюмінію. В липні 2007 року ТзОВ “Екран” ввело в експлуатацію завод гарячого цинкування металоконструкцій. ТзОВ “Екран” є засновником ТзОВ “Магістраль”, ТзОВ “Темара”, ТзОВ “Гард”, ТзОВ “Телерадіокомпанія ЛАН”, ТзОВ «Українська фабрика сталевих продуктів».