Галузь: ДІЯЛЬНІСТЬ ДОМАШНІХ ГОСПОДАРСТВ

“ШЕВРЕТ”, Фермерське господарство

Логотип компанії

Керівник:

Марія Василівна ХОМ’ЯК

Телефон/факс:

+38 067 673 49 70

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

розведення овець і кіз, оптова торгівля молочними продуктами, переробка молока, виробництво сиру та масла, виробництво м’яса.

Галузь:

ДІЯЛЬНІСТЬ ДОМАШНІХ ГОСПОДАРСТВ

Про компанію:

В екологічно чистому куточку Львівщини, далеко від промисловості та будь-яких джерел забруднення розташоване фермерське господарство “Шеврет”.Ферма налічує понад 600 щасливих кіз, кожна з яких за період лактації дає до 750 кг молока. На підприємстві «Шеврет» виготовляють унікальні сири з козячого молока, які мають попит у справжніх шанувальників натуральної продукції.

“ГАЛИЧИНА – ЗАХІД”, ТОВ

Керівник:

Йоргенсен Оле ФЛЕМІНГ

Телефон/факс:

+38 03245 30 792 / +38 03245 30 795

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

відгодівля та вирощування свиней, сільське господарство.

Галузь:

ДІЯЛЬНІСТЬ ДОМАШНІХ ГОСПОДАРСТВ

Про компанію:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Галичина-Захід" - це сучасна сільськогосподарська компанія із 100%-ми датськими інвестиціями, засноване у серпні 2006 року на основі практично зруйнованого свинокомплексу у селі Кавсько Стрийського району на Львівщині, котрий за часів Радянського союзу входив до 20-ти найбільших комплексів України та був розрахований на 54 тис. голів свиней на рік. Завдяки передовим технологіям та досвідченій, відповідальній і працьовитій команді ТзОВ "Галичина-Захід" входить до десятки найбільших господарств у сфері вирощування свиней в Україні. Підприємство - один із ініціаторів та засновників Асоціації свинарів України, спеціалізується на вирощуванні та реалізації високоякісного товарного поголів'я свиней на забій та товарних поросят трьохлінійного гібриду Дюрок-Ландрас-Йоркшир вагою 20-25 кг на дорощування. Клієнтами ТзОВ "Галичина-Захід" є м'ясопереробні підприємства не тільки Львівської, а й Івано-Франківської, Закарпатської та інших областей.